Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Leidke meelepärane tasakaal surfamise ja süvenemise vahel

logoIdeest ei piisa, iga uus algatus vajab fänniklubi, on Eesti Koostöö Kogu juhataja Olari Koppel kindel. Eesti Koostöö Kogu on üks Arvamusfestivali toetajatest.

“Arvamusfestivali idee eestvedajal Kristi Liival õnnestus mind ja Eesti Koostöö Kogu eelmisel kevadel oma usku pöörata.  Mulluse festivali viimasel päeval olin väga õnnelik, et Kogul oli au kuuluda arvamusfestivali käimatõmbajate ja hooandjate hulka,” sõnas Koppel, kes külastab festivali sel aastal kolmel põhjusel.

“Esiteks on Koostöö Kogul seal paar nii-öelda oma teemat. Teiseks trehvab seal palju tuttavaid inimesi ja kuuleb huvitavaid seisukohti. Kolmandaks olen uudishimulik, et kas ja kuidas suudab festival areneda,” loetles Koppel. “Kui esimesel korral võib (aga ei pruugi) piisata õhinast ja uudsusest, siis teisel korral tuleb olla jätkuvalt põnev. Vaid siis kehtib eeldus, et asjast võiks kujuneda traditsioon, nagu näiteks Viljandi Folk või laulupidu.”

Koppel soovitab kõigil leida meelepärane tasakaal surfamise ja süvenemise vahel, sest kõike niikuinii ei jõua kuulata. Koppel ise valib kindlasti kavast välja need teemad, mis teda kas isiklikult või tööalaselt kõige enam huvitavad ning nende vahel laseb ta end üllatada.

Oleme äärmiselt tänulikud Eesti Koostöö Kogule toetuse eest, aitäh!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *