Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Tegijad

Festivalimeeskonna inimenergia on erakordne. Samuti on ainulaadne, kuidas me festivali ette valmistame ja korraldame – teeme seda nii, et meil on teadmine ja tunne, et ükskõik kui väikest või suurt osa keegi meist teeb, ta on oluline ja vajalik. Teeme festivali nii, et see puudutab nii tegijaid kui ka osalejaid. Mõttega, et leviks põhimõte, et inimesed on valmis andma oma aega ja teadmisi ning oskuseid millegi heaks, millest nad ise otsest kasu ei saa. Arvamusfestival sünnib kodanikualgatusena ja saab teoks tänu kümnete inimeste vabatahtlikule tööle ja heade toetajate abile.

Meid ühendab mõte Arvamusfestivalist kui huvitavate mõtete, uute ideede ja ka uute algatuste kohtumispaigast, mis toob kõigisse neisse, kes arvavad, et “mis nüüd minust, väikesest inimesest, sõltub” julgust ja eneseusku nii arukalt arvata kui ka arukalt otsustada. Me loodame, et Paide Vallimäest saab aastateks augusti kolmandaks nädalaks paik, kuhu tulekut oodatakse, kus sünnivad ja jagatakse mõtteid, mis teevade meie 45 227 ruutkilomeetrist parima paiga.

Meie vabatahtlike ridadesse kuuluvad Agne Kivisaar, Aili Aamisepp, Aivo Kallas, Alari Rammo, Anna Karolin, Andrus Tull, Anu Melioranski, Ants Johanson, Arnika Tegelmann, Birgit Rootsi, Grete Rämmal, Greete Palmiste, Hannus Luure, Edith Tänavots, Egert Puhm, Eitti Haavapu, Elina Tirgo, Elliko Kõiv, Erki Peegel, Ester Aunin, Ester Marjapuu, Ene Velström, Eva Truuverk, Heidi Antons, Helena Purga, Helina Loor, Inara Laan, Ivar Krustok, Janek Lehtpuu, Julia Tomberg, Kaarel Oja, Kaido Kirikmäe, Kaire Vask, Kaija Pook, Karin ja Kajar Kase, Katerina Danilova, Kati Orav, Katrin Puusepp, Katrin Viru, Keiu Uus, Kerli Savi,  Kerly Veide, Kersti Viilup, Kerttu Tammik, Kristel Maran, Kristel Paal, Kristel Peterson, Kristiine Toompere, Kristjan Koppel, Kristjan Pihl, Kristin Pihu, Krõõt Olo, Kärt Villmann, Käty Toommägi, Kurre Ehrnsten, Külliki Aasa, Liina Osila, Liis Kängsepp, Liis Veski, Liisa Hendrikson, Maarit Nõmm, Maarja Laide, Maarja ja Reimo Loorents, Maarja Tali ja Susi, Maarja-Liis Meri, Madis Lunkov, Madis Nestor, Madis Nikopensius, Madis Ots, Maiko Kesküla, Maiu Uus, Maive Premet, Margo Loor, Margo Mitt, Marii Martinson, Marjo Näkki, Margus Tammela, Mari Pokinen, Mari-Liis Lill, Mari-Liis Lind, Mari-Liisa Parder, Marita Mones, Marko Järvsoo, Marko Uibu, Marleen Pedjasaar, Marten Juurik, Martin Meitern, Meelis Pihtje, Meelis Välimägi, Merike Mitt, Moonika Lepp, Nora Tali, Nänsi Männik, Olav Kersen, Olga Korneitsik, Olev Kenk, Paavo Piik, Paula Koppel, Peeter Läll, Piia Uuspõld, Pille Murrik, Piret Jeedas, Piret Reinfeldt, Piret Virkoja, Priit Kallas, Priit Tahte, Rainer ja Ave-Triin Eidemiller, Reet Aus, Reet Taniel, Riina Randver, Rita Laanetu, Ruth Ojala, Ruti Einpalu, Sandra Tsernant, Siim Mehevits, Sille Jõgeva, Sirje Joala, Sven Soomuste, Taivo Paju, Tarmo Prikk, Tauno Tõhk, Terje Pällo, Terje ja Ruslan Trochynskyi, Tiina Kivila, Tiit Reinberg, Uku Toomet, Urmo Kübar, Vadim Ivanov, Valdeko Liiva, Viljar Saarsalu, Ülle Müller, Ülo Vihma. Suur tänu teile! Soovi korral on ka sinul võimalik kaasa aidata festivali õnnestumisele — kui soovid tulla vabatahtlikuks või meid rahaliselt toetada, kirjuta info@arvamusfestival.ee.

 Kristi Liiva Festivali eestvedaja Kristi Liiva
507 4162
kristi.liiva@arvamusfestival.ee
Liis Kängsepp Kommunikatsioonijuht Liis Kängsepp
5343 9229
liis.kangsepp@arvamusfestival.ee
alari_rammo Finantsjuht
Alari Rammo
505 0052
alari.rammo@arvamusfestival.ee
Maiko Järvamaa toimkonna juht Maiko Kesküla
maiko.keskula@arvamusfestival.ee
Sven Soomuste Festivalikeskkonna juht Sven Soomuste
sven.soomuste@arvamusfestival.ee
 Marko Järvsoo Melutiimi juht Marko Järvsoo
marko.jarvsoo@arvamusfestival.ee
Birgit Sisekommunikatsiooni ja staabi juht Birgit Rootsi
birgit.rootsi@arvamusfestival.ee
Urmo Sisutiimi juht Urmo Kübar
urmo.kybar@arvamusfestival.ee
Maiu Uus Teemalavade juht Maiu Uus
maiu.uus@arvamusfestival.ee
 rutiTEATER Avatud arutelude ja õpitubade juht Ruti Einpalu
ruti.einpalu@arvamusfestival.ee
Anu Melioranski Turundusjuht Anu Melioranski
anu.melioranski@arvamusfestival.ee