Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Arva ja osale

Arvamusfestivalil pole ei esinejaid ega staare, selle asemel oleme kõik võrdsed osalejad, kel õigus ja vabadus aruteludesse sõna sekka öelda. Tõsi, osa arutlejaid on laval, kuid kõigil, kes tulnud arutelu kuulama, on võimalus sekkuda ja kaasa rääkida. Ausalt öeldes loodamegi, et võimalikult paljud Arvamusfestivalile tulijatest oma mõtteid erinevatel teemadel teistega jagavad. Olgu siis mõne arutelulava juures kommenteerides või piknikutekil vanade või vastkohatud uute sõprade seltsis.

Need, kes lavadele ei mahu, kuid soovivad jõuda suurema hulga inimesteni, saavad samuti oma mõtteid avaldada. Selleks on Arvamusfestivalil olemas vaba mikrofon. Registreeri end kindlasti aegsasti!

Arvamusfestivali üks eesmärke on parandada arvamuskultuuri Eestis. Sellele kaasa aitamiseks on pakume festivalil erinevaid õpitubasid. Praegu tegeleme aktiivelt õpitubade programmi kokku panemisega ning kui see valmis, saab õpitubadesse registreerida siin samas meie kodulehel. Õpitoas osalemisel on ka sümboolne tasu, 5 eurot.