Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Vaba mikrofon

9529118149_0861fc4090_h

Kutsutud kõnelejate kõrval saavad Arvamusfestivalil oma mõtteid avaldada kõik soovijad. Selleks on olemas vaba mikrofon. Vaba mikrofoni kasutamiseks saad kuni 14. augustini registreeruda meie veebilehel, täites alloleva vormi. Oled registreeritud, kui saad kinnituskirja koos esinemise kellaajaga. Alates 14. augustist saab registreeruda ainult infopunkti kaudu. Selleks tuleks saata e-postile info@arvamusfestival.ee oma nimi, kontaktandmed ja teema, millest soovid kõneleda. Vabade kohtade olemasolul saab registreeruda ka kohapeal.

15. august

Registreerimisi pole

16. august

Registreerimisi pole

[gravityform id=”3″ name=”VABA MIKROFON” title=”false” description=”false” ajax=”true”]

Statuut
Esinejate registreerimine
Vaba mikrofoni laval esinemiseks palume registreeruda enne 14. augustit. Registreerumisankeedis tuleb täita kõik väljad. Sinu esinemise kinnitamiseks saadab Arvamusfestivali korraldusmeeskond sulle e-kirja.
Alates 15. augustist saab registreeruda vaid Paide Vallimäel Vaba mikrofoni lava juures.
Juhul, kui oled registreerunud, kuid mingil põhjusel ei saa esinema tulla, palume Arvamusfestivali korraldajatele sellest kindlasti teada anda – vabanev aeg on siis võimalik anda kellegi teiste käsutusse. Palume kirjutada aadressil info@arvamusfestival.ee.
Kui kõik vabad ajad on täis, soovitame esineda soovijail siiski kohale tulla, kuna suure tõenäosusega tekib viimasel hetkel äraütlejaid ja seega vabu esinemisaegu.

Juhised ettekandeks
Teemat valides võiks lähtuda sellest, et teema kõnetaks võimalikult paljusid Arvamusfestivalil osalejaid.
Esinemise alguses palun tutvusta lühidalt ennast ning käsitletavat teemat. Kui kõneled mõne organisatsiooni või grupi nimel, palume ka sellele viidata.
Arvamusfestivali korraldajad tagavad vaba mikrofoni lava koos helitehnikaga.
Igal esinejal on aega kuni 20 minutit, et esitada oma mõtteid ning vastata kuulajate küsimustele või arutleda käsitletaval teemal.
Ootame, et iga esineja lähtub Arvamusfestivali heast tavast.

Korraldajate õigused
Arvamusfestivali korraldajad annavad oma parima, et võimaldada vaba mikrofoni aega kõigile soovijaile. Kui huvilisi tekib rohkem kui ajaraamid võimaldavad, ei saa me kahjuks esinemisaega kõigile garanteerida.
Arvamusfestivali korraldajail on õigus grupeerida sarnaseid teemasid ning vajadusel piirata kõnelemise aega.
Keelatud on mistahes kombel vaenu õhutamine – sellised ettekanded on korraldajail õigus peatada. Agressiivsed esinejad saadetakse Arvamusfestivali alalt välja.

3 thoughts on “Vaba mikrofon

 1. Tiiu Tingas says:

  Lugupeetud festivali korraldajad!

  Tore, tore, et midagi sellist toimub. Sooviksin ka mõne sõna sekka öelda.Olin üle 40. aasta õpetaja.
  Teadagi,et meie ameti esindajad armastavad rääkida! ( olen külastanud koole Taanis ja Inglismaal).

  Austusega, T.T.

 2. Jaak Vackermann says:

  Tervist arvajaile ja arvamist korraldajaile!
  Registreerusin vaba mikrofoni all kahele pooltunnile, kuid arvan, et kui kuulamishuvilisi on väga vähe, siis jääb mul aega üle.
  Vaba mikrofoni formaat soovitab teemas justkui soleerida, aga alati olen enam huvitatud mõttevahetusest, vestlusest.
  Annan sellest nüüd teada, et keegi, kes sooviks samuti sõna võtta, oleks teadlik sellest võimalusest, et tulla ja rääkida.

 3. Rail Baltic says:

  Siin on kirjas, milleks Rail Balticut tegelikult vaja on – http://blog.kaitseomatervist.ee/rail-baltica-on-vajalik-hoopis-uute-suurte-kaevanduste-teenindamiseks
  Laupäeval, 16.augustil 2014 kell 19.45 oli ETV2 kanali peal dokumentaalfilm “Viimane häirekell oaasis” (Last call at the Oasis, USA 2011). Sissekanne filmi kohta andmebaasis – http://www.imdb.com/title/tt2043900/ Seal räägiti veekriisist USA-s (sisuliselt kogu USA territooriumi ulatuses). Kuidas keskkond on reostatud ja inimesed tarbivad pudelivett. Sama ootab ees ka Eestis kui sellel kõigel juhtuda lastakse. Miks peaks Eesti vabatahtlikult mürgitama oma põhjavee? Rahaahnus võib selleni viia ja sedagi üksikute valitsejate poolt. Annaks Jumal, et see nii ei juhtuks! Puhas joogivesi on üks viimaseid põhjusi, miks veel Eestis elada. Kui see ka ära võetakse siis tuleb paraku mujale kolida kus veel on säilinud kaine mõistusega inimesi ja looduskeskkond ning puhas vesi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *