Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Festivalil saab näha, mis ideed on küpsemas

head_logoKodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) toetab festivali, sest nende põhikirjaline eesmärk on kodanikühiskonna toetamine ja kodanikühiskond on arutlev ühiskond.

“Arvamusfestivalil arutletakse ühiskonnateemade üle ja seega tundsime, et see üritus vajaks meie toetust.” põhjendas Kodanikuühiskonna Sihtkapitali (KÜSK) juhataja Ago Laius, miks organisatsioon Arvamusfestivali toetab. Tal endal on festivali ajal peas enamasti töömõtted. “Ootan huviga kõikide teemade kuulamist ning eelkõige just seda, millisel viisil nende üle arutletakse. Mu enda professionaalsest huvist tulenevalt tahan näha, millised kodanikuühiskonnaga seotud ideed on ühiskonnas küpsemas, kuidas nendest räägitakse ning kuhu arutelud viivad. Ilmselt saab Arvamusfestivalilt palju ideid projektideks, mida saab hakata juba ellu viima.”

“Iga inimene peaks vastavalt oma huvidele leidma need arutelud, mis teda paeluvad. Ei ole olulisi ja vähemolulisi teemasi, aga enda huvist tulenevalt soovitan kõiki kodanikühiskonna arenguga seotud teemasi.” soovitab Laius.

Täname südamest KÜSKi toetuse eest!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *