Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Kohale tulevad kõik, kel midagi öelda

url-1Arvamusfestivali ühe toetaja, Eesti Energia, juhatuse esimehe Sandor Liive sõnul on Arvamusfestival nagu üks puhaste lehtedega raamat, kuhu on võimalik igal osalejal oma käega midagi tähenduslikku kirjutada ja olla kuuldud. Seetõttu ei leidnud Eesti Energia ühtegi põhjust miks sellist head algatust mitte toetada.  

“Igapäevases elurütmis on selliseid hetki oma vaadete segamatuks väljaütlemiseks vähe, kõik erinevad ideed ja lähenemised mahuvad harva samade kaante vahele.” sõnas Liive.

“Arvamusfestivalile tulevad kohale kõik need, kellel on midagi öelda. Ma usun, et ka kuulaja rollis olijad on keskmisest ärksama mõttega inimesed, kelle jaoks avaneb suurepärane võimalus oma sisemisi seisukohti kõigi esinevate asjatundjate omade vastu võrrelda.”

Festivali külastajatel soovitas Liive olla avatud ja hoida silmad-kõrvad lahti. “Tee põikeid ka nende lavade ja esinejate juurde, mis esmapilgul ehk põletavat uudishimu ei tekita,” lisas ta. “Üllata end mõne uue teemaga, mille erinevaid tahkusid oled elus harva analüüsinud. See on hea viis end arendada. Kus mujal oleks veel sellist võimalust nii lihtsalt mõne valdkonna hingeeluga esmatutvust teha?”

Arvamusfestivali tegijatel on toetuse üle väga hea meel. Suur aitäh Eesti Energiale!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *