Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Saar: tuleb harjuda koos arutama

Darja SaarEelmisel aastal ENTRUM-i ja Eesti Kaubanduskoja ühist arutelu noorte ettevõtlikkusest juhtinud Darja Saar tuleb festivalile, sest peab seda ainulaadseks sündmuseks.

Darja Saar osaleb festivalil arutelus „Sündinud passiivseks-alati passiivne?“, 15. augustil, kell 18.00 Vabakonna laval.

Miks on arvamusfestival oluline?
Arvamusfestival on ainulaadne sündmus, mis toob inimesed kokku ja annab neile võimaluse üksteisega rääkida. See on tõesti vajalik. Eestlased peavad ära harjuma, et asju peab üheskoos arutama, mitte iga üks oma arvutist DELFI-sse kommentaare kirjutama

Miks tuled tänavu festivalile?
Osalen arutelus, mis on seotud noorte aktiivsuse versus passiivsusega.

Arvamusfestival 2014 toimub 15. ja 16. augustil Paide Vallimäel, tegemist on ärksate eestimaalaste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Kahe päeva jooksul ootab osalejaid enam kui 160 arutelu, lavadele astub peaaegu 400 osalejat ja programmi jagub üle 30 erinevale alale.

Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ning ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis. Arvamusfestival toimus esimest korda eelmisel aastal, kui kahe päeva jooksul peeti ligi 50 arutelu ja õpituba, arutelulavadel diskuteeris 200 inimest, osalejatena oli kohal umbes 2000 inimest.

Lähemalt saad lugeda ka siit: https://2014.arvamusfestival.ee/event/sundinud-passiivseks-alati-passiivne/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *