Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Keskendume julgeolekule ja noortele

Reformierakonna maailmavaatekohvik keskendub sel aastal eelkõige julgeolekule ning noorte tulevikku puudutavatele teemadele. Erakonna telgis on võimalik teha ettepanekuid valmiva Riigikogu valimiste programmi jaoks ning suhelda nii parlamendiliikmete kui ministritega.

Reformierakonna Noortekogu peasekretäri Anti Haugase sõnul on Reformierakonnal ühe juhtiva poliitilise jõuna oluline olla rahvale võimalikult ligidal.

“Arvamusfestival on ideaalne koht kogumaks inimestelt tagasisidet ning hankimaks uusi ja värskeid ideid. Oleme äärmiselt tänulikud korraldajatele, kes antud formaadi ka Eestisse tõid,” sõnas Haugas. Ta leidis, et möödunud aastal tõestas sündmus, et ühiskonnas on festivali jaoks koht olemas. “Loodame, et festival jääb kestma ning kogub veel enam kandepinda. Olulised pole vaid ideed, mis rahva ette tuuakse, vaid ka fakt, et festivali raames saavad kokku kõik Eesti kujundamises rolli mängivad orgnisatsioonid ning rahvas.”

„Usume, et sõbralikus ning harivad õhkkonnas veedetud päev tuleb kasuks igale kodanikule. Võimalus vahetada infot suust suhu on kindlaim viis arutamaks oma visiooni ja ettepanekuid,“ selgitas Haugas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *