Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Festival võiks anda ideid ja inspiratsiooni

Arvamusfestivali arutelude käigus võiks sündida uusi häid ideid, loodab Tartu Ülikooli meediauuringute professor, põlvkondade ja internetikasutajate uurija Veronika Kalmus.

Kalmus osaleb  arutelus “Kui vana on “vana”?”, 16.augustil, kell 13:00 Elukvaliteedi laval.

Miks on arvamusfestival oluline?
See on omapärane üritus, mis väärtustab ja propageerib dialoogikultuuri kui niisugust, toob kokku arvajaid ühiskonna eri sektoritest, huvirühmadest ja paikadest. Loodetavasti sünnib arutelude käigus ka uusi häid ideid ning osalejad saavad inspiratsiooni oma põhitööks.

Miks tuled tänavu arvamusfestivalile?
Olen saanud kutsed esinemisteks mulle olulistel teemadel, kus tahaksin kaasa rääkida. Lisaks tahaksin sel aastal festivali oma silmaga näha, sellest osa saada.

Arvamusfestival 2014 toimub 15. ja 16. augustil Paide Vallimäel, tegemist on ärksate eestimaalaste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Kahe päeva jooksul ootab osalejaid enam kui 160 arutelu, lavadele astub peaaegu 400 osalejat ja programmi jagub üle 30 erinevale alale.

Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ning ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis. Arvamusfestival toimus esimest korda eelmisel aastal, kui kahe päeva jooksul peeti ligi 50 arutelu ja õpituba, arutelulavadel diskuteeris 200 inimest, osalejatena oli kohal umbes 2000 inimest.

Loe lähemalt arutelu kohta siit: https://2014.arvamusfestival.ee/event/kui-vana-vana/

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *