Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Avatud mikrofoni värvikad kujud

IMG_4785-001Avatud mikrofoni ala pakkus meelelahutust alates Avo Tamme improviseeritud Arvamusfestivali laulust kuni päikseenergia totaalse alakasutuseni välja.

Estonian Business Schooli dotsent Tiit Elenurm püstitas küsimuse, kes on paremad innovaatorid ning kellel on konkurentsieelis ettevõtluses, kas füüsikutel või lüürikutel ning kas tänapäeva innovaatilisus peaks piirduma ainult äppide loomisega, millega saab hakkama üsna kiiresti ning mida võib teiste poolt kergesti kopeerida. Loomukult oli teemaks ka mäng Angry Birds.

Ragnar Kuusk, kes sai tuntuks kui Tallinna Sütiste tee 45 kortermajale päikesepaneelide paigaldamisega, ei suutnud uskuda, kui uskumatult vähe kasutatakse Eestis alternatiivenergiaid. “Oleme Euroopas viimaste seas,” oli Kuuse tõdemus.

Legendaarse “Mustamäe valsi” autor Avo Tamme tutvustas kuulajatele oma omnilist õpetust, mille põhisõnum oli see, et inimene peaks elama käskude ja keeldudeta, relvade ja vägivallata.  Tamme sõnul võiks iga inimene koostada nimekirja asjadest, mis on just talle kõige tähtsam ning elada selle nimekirja järgi. Ei saanud muusikamees läbi ka saksofonita ning improviseeris kiirelt laulukese Arvamusfestivali teemadel.

Avatud mikrofoni katusealust kasutas lõpetuseks ka keegi vanahärra, kes tegeles põhjalikult  piimapakkide enda külge aheldamisega, viidates hetkel keerulisele olukorrale toiduainetööstuses.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *