Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Arvamusfestival kogus Hooandjas kokku vajaliku toetuse

139 toetaja abil kogus Arvamusfestivali projekt Hooandjas kokku 3422 eurot ehk 114% algselt eesmärgiks seatud 3000 eurost.

Festivali turundusjuht Anu Melioranski tänab kõiki ärksaid inimesi, kes festivali toimumisse panustasid: „Festivaliala ehitades soovime, et see oleks funktsionaalne ja hubane ning just sel eesmärgil me toetussummat ka kasutame.“

Melioranski sõnul valis kõige rohkem ehk 85 toetajat toetussumma 20 eurot. “Neile kingime me festivali märgi ja Reet Ausi disainitud särgi. Reeda toodangu teeb lisaks heale disainile eriliseks just säästlik tootmisviis –särgid on toodetud rõivabrändide ületoodangust ning neid ei ole töödeldud kemikaalidega. Särgil olev A-täht on valminud Laulupeo särkide valmistamisel tekkinud lõikejääkidest,” selgitas Melioranski.

30 euroga panustas 28 toetajat, kes saavad kingituseks lisaks festivali märgile ja särgile pääsme eksklusiivsele korraldajate peole festivali teise päeva õhtul.

Kõige suurema summaga – 100 euroga – panustas üks toetaja, kes saab lisaks kõigele eelnevale kingiks ka meie hea koostööpartneri Mari Pokineni signeeritud albumi.

Kõikide hooandjate nimed lisatakse  Arvamusfestivali kodulehele toetajate nimekirja ning nendega võetakse ühendust, et leppida kokku kingituste kättesaamine.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *