Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Registreerimine tänavusele festivalile oma teemalavaga tulekuks lukus

Tänavusele Arvamusfestivalile oma teemalavaga või lavaaruteluga tulekuks registreerimine on  20. juuni seisuga lukus. Samas on endiselt võimalik festivalil kaasa lüüa vabas mikrofonis üles astudes, osalejana erinevate temaatiliste arutelude järel või spontaanselt festivalikohvikus või -klubis ja vabal muruplatsil.

Korraldasime 1. – 24. veebruarini avaliku ideekorje, millised teemad tänavu festivalile tuua. Samuti saatsime samal ajavahemikul üleskutse erinevatele organisatsioonidele tulla oma teemadega kohale. Meile pakuti üle saja mõtte, millest enamik on leidnud koha Oru- ja Mäe lava programmis. Üleskutsele tulla oma lava või teemaga Paidesse vastas üle 70 organisatsiooni. 

20. juuni seisuga panime oma teemalavaga tulekuks registreerimise lukku, et korraldustiim saaks alustada festivaliala planeerimist ja vajalikke muid ettevalmistusi. Siiski on võimalik festivalil kaasa lüüa ka sel aastal kui teemalavaga enam alale ei mahu. Festivalil osalejad saavad enda jaoks olulisi küsimusi tõstatada nii Oru- ja Mäe lava kui teemalavade arutelude lõpus, samuti avatud arutelualal või hoopis üles astuda vaba mikrofoni programmis. Vabale mikrofonile saab eelregistreerida siin.  

Endiselt aga pakub Arvamusfestival palju võimalusi päeval festivalikohvikus, hilistel tundidel festivaliklubis või lihtsalt mõnel vabal muruplatsil maha istuda ning huvi pakkuv arutelu soovijatega spontaanselt käima tõmmata. 

2 thoughts on “Registreerimine tänavusele festivalile oma teemalavaga tulekuks lukus

 1. Olev Remsu says:

  Tere!
  Panite esinejad lukku? Ma just tahtsin registreeruda ettekandeks.
  Olev Remsu,
  kirjanik ja kolumnist.

 2. Liis Kängsepp says:

  Tere!
  Registreerida saab veel Vabale mikrofonile: http://2014.arvamusfestival.ee/vaba-mikrofon/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *