Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Arvamusfestival tõi kokku üle 4000 inimese

14906034576_1a2dcf6ce2_zArvamusfestivalil algas viimane arutelu, lavale astuvad parlamendierakondade juhid. Kahe päeva jooksul külastas Paide Vallimäge üle 4000 inimese, arutelusid oli kirglikke ja seinast seina teemadel. Järgmine Arvamusfestival toimub 2015. aasta augustis, mitmed organisatsioonid on juba endale teemalava koha broneerinud.

“Tänavune Arvamusfestival näitas, et sundimatus õhustikus toimuvad arutelud on meie ühiskonnale igati vajalikud,” sõnas Arvamusfestivali eestvedaja Kristi Liiva. “Arvamusfestivali idee läheb eesti inimestele korda ja igast Eestimaa nurgast oli kohal inimesi, kes tundsid end aruteluplatsidel mõnusalt. Tuldi sõprade või perega, väike vihm ei seganud kedagi.”

Arvamusfestivali korraldasid 160 vabatahtlikku ja üle 80 erineva organisatsiooni, kes tõid festivalile oma lavad ja teemad. Paljud organisatsioonid on juba öelnud, et tahavad festivalile tulla ka järgmisel ning broneerinud oma lavale koha.

Lisaks vabatahtlikele ja teemalavade tegijatele, aitasid festivali sünnile kaasa Paide linna ja Järvamaa omavalitsused ning inimesed ja ettevõtted. Festivali teine suurim toetaja on Avatud Eesti Fond. Raha andsid veel Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Eesti Koostöö Kogu, head inimesed Hooandjas ning mitmed ettevõtted, teiste seas Eesti Energia, Baltika, BNS, Cramo, Viking Windows ja paljud teised.

Arvamusfestivali lõpetab Kinoteatri “Manifest Nr 4” kell 21 Orulaval.

Aitäh kõigile osalejatele, kohtumiseni aasta parast!

Kogu info tänavuse festivali kohta on olemas meie kodulehel: 2014.arvamusfestival.ee.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *